Tandemové seskoky Praha

Akce - Poukaz na tandemový seskok padákem za 4 500Kč - tandemový seskok s roční platností pro dva za 8 600Kč - tandemové seskoky Kolín

Tandemové seskoky padákem Vám umožní zkusit si seskok, volný pád a let na padáku tak, jak to mohou pouze zkušení parašutisté. Bez jakékoliv námahy a rizika provedete seskok a podíváte se na svět z výšky. Pro tandemový seskok padákem nemusíte projít žádným zdlouhavým výcvikem, ani lékařskou prohlídkou. Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv ve věku od 8 do 100 let. Provádíme i tandemové seskoky s paraplegiky.

INformace o tandemovém seskoku

Pro tandemové seskoky používáme nejmodernější systémy firem Parachutes de France Atom, Next, a Sigma. Všechny jsou vybavené zajišťovacím přístrojem Cypres, který slouží k automatické aktivaci záložního padáku v nouzi bez zásahu tandem-pilota. Všechny padákové systémy prochází neustále řádnou revizí.

Příprava na tandemový seskok

Samotná příprava na Tandemový seskok trvá přibližně 20 minut. Během této doby Vám instruktor vysvětlí vše potřebné pro seskok padákem. Na tandemový seskok od nás dostanete kombinézu, speciální přilbu a ochranné brýle.

Výstroj a vybavení

Na tandemový seskok od nás dostanete kombinézu, speciální přilbu a ochranné brýle. Pokud nosíte dioptrické, brýle dostanete na seskok speciální brýle přes brýle. Vybavíme vás speciálním postrojem pro připnutí k tandem-pilotovi.

Let letadlem

Po 20 minutové přípravě nastoupíte s instruktorem do letadla a vystoupáte do výšky potřebné pro tandemový seskok. Během letu uvidíte Kutnou Horu, Kolín, Čáslav, Krkonoše i Prahu.

S kým provedete tandemový seskok

Tandemové seskoky s Vámi budou provádět instruktoři, kteří mají 3000 až 15000 seskoků a prošli náročnými kurzy. Každý z nich má praxi v parašutismu min.15 let a budou zárukou, hladkého průběhu Vašeho zážitku. Všichni naši tandem-piloti, mají každoroční praxi kolem 500 seskoků.

Průběh tandemového seskoku

Připoutáni k tandem-pilotovi vyskočíte a propadáte volným pádem 35 až 50 sekund. Ve výšce 1800 metrů otevírá instruktor tandemový padák a Vy si můžete vychutnávat dalších 5 – 8 min letu. Pokud budete chtít, můžete si sami v průběhu letu vyzkoušet řízení. Před přistáním si od Vás instruktor převezme řízení padáku zpět a bezpečně spolu přistanete.

NATÁČENÍ

Tandemový seskok Vám natočíme od samotné přípravy až po přistání. Hodinu po seskoku dostanete sestříhaný a ozvučený USB disk s přibližně 15 minutovým záznamem vašeho tandemového seskoku. Je to skvělá upomínka na jedinečný zážitek.

CO MÁTE V CENĚ

V ceně tandemového seskoku máte seskok s instruktorem, zapůjčení veškerého vybavení včetně kombinézy, osvědčení, veškeré letištní poplatky, úrazové pojištění

Co potřebujete s sebou na tandemový seskok

Na tandemový seskok si s sebou vezměte Váš zakoupený poukaz na seskok a sportovní obuv. Příprava, tandemový seskok a stáčení videa, Vám zaberou přibližně tři hodiny Vašeho času na letišti.

ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ PRO TANDEMOVÝ SESKOK

Pokud jste kardiak, máte epilepsii nebo cukrovku, je nutné aby rozhodl o možnosti provést tandemový seskok Váš lékař. Maximální Váha pro tandemový seskok je 110kg. Nad 65 let doporučujeme pro seskok vyjádření vašeho lékaře.

Termíny pro tandemové seskoky - rezervace termínu

Na tandemové seskoky je nutné předem provést rezervaci na určitý termín a hodinu.

Pokud ještě nemáte zakoupený poukaz na tandemový seskok, je nutné při rezervaci termínu zaplatit zálohu 500 Kč. Vystavíme vám zálohový poukaz a zbývající částku za tandemový seskok pak doplatíte na letišti před seskokem.

Zálohu na tandemový seskok vybíráme proto, abychom zabránili zbytečné rezervaci míst.

Kde a z čeho provádíme tandemové seskoky

  • Tandemové seskoky provádíme na letišti v Kolíně, kde máme veškeré zázemí a letadla pro naší činnost. Od roku 2009 jsme na letišti Kolín jediní provozovatelé výcvikového střediska pro provádění tandemových seskoků.
  • Protože nejsme zprostředkovatelé seskoků, ale přímo provozovatelé výcvikového střediska, nabízíme na svých stránkách pouze seskoky na letišti v Kolíně. Zde vám můžeme garantovat kvalitu, skvělé zázemí a profesionální přístup tandempilotů.
  • Máme certifikaci Aeroklubu ČR a Ministerstva dopravy VS 004/AeČR pro provozování výcvikového střediska v oblasti parašutismu.
  • Letiště Kolín je vzdálené 50km od Prahy. Každou hodinu jede z Prahy do Kolína autobus nebo vlak. V Praze se tandemové seskoky neprovozují, z důvodu velkých omezení parašutistických provozů letovými koridory letiště Ruzyně.
  • Tandemové seskoky provozujeme z letadel L – 410 turbolet a AN-2 . Jsou to pro tuto činnost nejkomfortnější a nejbezpečnější letadla. L – 410 je vybavena dvěma turbo motory. AN-2 je doposud největší létající dvouplošník, vybavený hvězdicovým motorem o výkonu 1000 koní.
  • Máme zkušenosti i vybavení pro organizaci tandemových seskoků velkých skupin. Za den zvládneme zabezpečit seskoky pro 50 pasažérů. Prováděli jsme tandemové seskoky například pro firmy Microsoft, Kooperativa pojišťovna a ING Bank. .
  • tandemovým seskokům je možné zajistit vyhlídkové lety malými sportovními letadly a větroni.

Tandemové seskoky - Ceník

Akce – Máme pro Vás připraveny dárkové poukazy na tandemové seskoky s otevřenou platností na rok za 4500 Kč (včetně DPH). Tandemový seskok pro dva za 8600 Kč.